neděle 28. srpna 2016

Přečteno: Návrat slov, Velký Gatsby, Než jsem tě poznala

Slibované první knižní video je online. Určitě mi pak napište do komentářů, jestli jste některou z těch knih četli a co si o ní myslíte a co si myslíte o videu - jestli je třeba něco upravit, změnit, apod. Váš názor mě zajímá! 

A pro ty, co videa neradi sledují a raději četli články… Několik lidí mi psalo, že videa jsou fajn, ale že raději četli mé články. To mě strašně potěšilo! Asi jsem potřebovala něco takového slyšet, vědět, že aspoň jediný člověk ty články četl, protože mě to hrozně nakoplo. Tak moc, že jsem ten den napsala hned dva články o knihách, o kterých mluvím v tomto videu a brzy je zveřejním. Tímto bych tedy chtěla poděkovat těm, co mi dodali chuť, energii a motivaci zase psát. Ono se totiž špatně tvoří, když nemáte vůbec žádnou odezvu, ale jakmile se objeví alespoň jediný člověk, který vám dá najevo, že ho to zajímá, hned je to o něčem jiném. Jak mi řekl jeden moudrý člověk - pokud se najde jediný člověk, který vaši práci ocení, má to smysl a rozhodně v tom pokračujte. Takže já budu…

1 komentář:

  1. Pěkné a povedené video, ráda se podívám na další. Mluvit umíš plynule, máš co říct a máš sympatický hlas, takže za mě je ve videu vše, co očekávám. Články o knihách, pokud budou, si přečtu klidně také. Jinak jsem četla Gatsbyho a Moyesovou, tu jsem docela obrečela :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!